Canlı, Taze, Doğal, Hazır Rulo Çim

Canlı Hazır Çim İstanbul

Canlı Hazır Çim İstanbul

Çevre düzenleme çalışmaları sırasında yeşil alanların çoğaltılması amacıyla düşünülen hazır çim İstanbul genelinde en fazla tercih edilen yeşillendirme türlerinden biridir. Yapılaşmanın aşırı arttığı bir dönemde insanların nefes alabilecekleri yaşam alanları oluşturmanın önemi her geçen..
Peyzaj Düzenlemesi

Peyzaj Düzenlemesi

Müşterilerimizin istediği konseptte veya kendi belirlediğimiz formatlarda yaptığımız peyzaj düzenlemesi sonrası daha refah dolu bir çevreniz olacak. Ziraat mühendisimiz tarafından belirlenen kıstaslara göre yaptığımız düzenlemeler hem göze hem de ziyaretçilerin ruhuna..
Hazır Rulo Çim

Hazır Rulo Çim

Yeşillendirme çalışmalarının en önemli unsurlarından biri olan çimlendirmede, teknolojinin son ürünlerinden biri olan hazır rulo çim uygulamaları, firmamız garantisi ile yapılmaktadır. Önce geniş bir arazide çeşitli çim tohumlarının bir arada ekilmesiyle oluşturulan, sıkı bir şekilde..
Hazır Çim Sulama Asya Çim

Hazır Çim Sulama Asya Çim

Günümüzde yeşil alan oluşturma ve peyzaj düzenlemesi yapma isteği olan tüm yerleşkelerin, iş tesliminden sonraki en önemli kaygılarından biri de hazır çim sulama işlemi olmaktadır. Firmamızın teslim ettiği tüm işlerde hazır çimlerin nasıl sulanacağı ile ilgili tüm teknik detaylar..
Lolium Perenne Poa Pratensis

Lolium Perenne Poa Pratensis

Uzun yıllar dayanabilen ve sık özelliği ile çevre düzenlemelerinde yeşil bir örtü gibi yayılan lolium perenne poa pratensis çim türü, 12 ile 21 gün arasında çimlenen bir yapıya sahiptir. Asıl olarak poa pratensis ile lolium perenne iki farklı türdür ancak birinin yoğunluğu diğerinin de çabuk..
Festuca Arundinacea

Festuca Arundinacea

Kamışsı yumak ismi ile de bilinen festuca arundinacea en nemli bölgeler için dizayn edilmiş, sıcak iklimlerde rahatlıkla kullanılabilen çim türüdür. Kuraklık şartlarında da yeşilliğini kaybetmeyen, kökü sağlam kalan bu çim türü ülkemizin güney kıyıları ile deniz kenarında olan nemli..
Festuca Çim Çeşitleri

Festuca Çim Çeşitleri

Yeşillendirme çalışmalarında çim ekmek isteyen tüm müşterilerimizin incelemesi gereken ve bu türde birçok alt başlığı olan çim çeşidi festuca çim çeşitleridir. Farklı özellikleri nedeniyle tekil olarak da kullanılabilen bu çeşitler iklim şartları, sulanma, biçilme, yetiştirilme, olgunlaşma..

Adres Bilgileri

  • Adres: Mahmutbey cad.no 78/B Bahcelievler İstanbul
  • Tel: 0 212 656 32 31
  • Mobil: 0533 224 35 04
  • E-posta: info@asyacim.com