Neden Asya Çim?

Hazır rulo çim uygulama firmalarını internetten arayan tüm müşterilerimiz, bizimle iletişim kurduklarında neden bizimle çalışmaları gerektiğini, neden Asya çim olarak bizleri tercih etmeleri gerektiğini detaylıca anlatıyoruz. Yapacağımız işleri ilk işlemden sonra aşamaya kadar, tüm teknik verileriyle ortaya koyduğumuzda her şey daha belirgin oluyor. Böylece müşterilerimizin aklında hiçbir soru işareti kalmıyor. İş yaptığımız müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu, hazır rulo çim uygulaması işlemini en az bizim kadar iyi öğreniyorlar.

Asya çim olarak sağlıklı iletişimi temel alan, helal kazançtan asla taviz vermeyen, çalışanının hakkını sonuna kadar koruyan, personelinin emeğini asla karşılıksız bırakmayan, müşterilerini anlayan, olası riskleri anlatan, yine olası problemleri çözüm ortaklığı geliştirerek çözmeye çalışan bir firmayız.

Kaliteden ödün vermeden yaptığımız bütün işler müşterilerimizin ve firmamıza yönlendirdikleri yeni müşterilerimizin takdirini kazanmaktadır. Hazır rulo çim uygulamasında uygulama alanlarının ihtiyaç duyduğu türdeki çim tohumlarını ekiyor, yetiştiriyor ve ürünümüzü hatasız olarak teslim ediyoruz. Bizimle çalışan müşterilerimizin hepsine iş ortağı anlayışıyla yaklaşıyor, toplam kalite felsefesinden hareketle tüm birimlerimizle eş güdümlü şekilde çalışıyoruz.

Hazır rulo çim ihtiyacı olan tüm spor kompleksleri, peyzaj şirketleri, yerel yönetimlerin çevre müdürlükleri, bakanlıkların şehircilik daire başkanlıkları Asya Çim ile görüşmeden kararlarını vermezler. En kaliteli çim tohumlarını, en profesyonel şekilde yetiştirerek, en uzman kesim yöntemiyle sizlere kazandırıyoruz. Yerleştirme alanlarını önceden düzenliyor, arındırıyor ve drenaj ilkelerini uyguluyoruz. İşimizi teslim ettikten sonra periyodik olarak kontrol ediyor, müşteri memnuniyet anketleri ile geri bildirim almaya çalışıyoruz.

Tüm personelimizle birlikte teknolojinin son nimetlerinden faydalanmak için, “sürekli gelişim sürekli eğitim” anlayışını kurumsal kültür olarak benimsedik. Tüm birimlerimizi daima kendini geliştirmek, yeni bir şeyler öğrenmek ve uygulamak için teşvik ediyor, AR-GE çalışmalarımızla milli tohum elde etme misyonuna uygun hareket ediyoruz.

Neden Asya çim diye soracak olursanız, güzel ahlakı prensip edinmiş tüm çalışanlarımızla hizmetinizde olmanın gururunu yaşıyoruz diye cevap veririz.

Neden Asya çim diye sorarsanız; yaptıklarımız yapacaklarımızın en büyük garantisidir deriz.

NEDEN ASYA ÇİM merak ediyorsanız; hızla büyüyen ticari hacmimizi, mutlu müşterilerimizi ve işini sahiplenen ekibimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Adres Bilgileri

  • Adres: Mahmutbey cad.no 78/B Bahcelievler İstanbul
  • Tel: 0 212 656 32 31
  • Mobil: 0533 400 0115
  • E-posta: info@asyacim.com