Rulo çim fiyatları

Son zamanlarda yapılan peyzaj projelerinde çok yaygın bir şekilde kullanılan, yıllar boyu yeşillendirme uygulaması olarak dayanan rulo çim fiyatları özellikle Marmara Bölgesinde bu sektörde iş yapan ticari firmalar için hep bir rekabet aracı olarak kullanılmıştır.

Hazır rulo çim fiyatları uluslar arası piyasalardan bağımsız olarak belirlenemediği için zaman zaman fiyat politikasında düzenlemelere gidilmektedir. Bu tür düzenlemeleri müşterilerimize çok fazla yansıtmadan yapmaya çalışan firmamız, haklı olarak takdir edilmektedir. En başta yapılan sözleşme kapsamındaki ücretlerden farklı bir politika izlemek asla tarzımız olmamıştır. Bu yüzden müşterilerimiz memnun, kazancımız helal olmaktadır.

Çim tohumu üretiminde yerli kaynaklar yeterince kullanılamadığı için, ithal tohumlarla ekimler gerçekleşmektedir. Yine gübreleme ve ilaçlama sektöründe de milli ürünlerimizin ithal ürünlerle yarışabildiği bir ortam söz konusu olamadığı için, bu kalemlerde de rulo çim fiyatlarında dışa bağımlı bir politika oluşturulmaktadır.

Hazır rulo çimlerin ekilmesinden yeni yerleşim yerine taşınmasına kadar geçen sürede yapılan harcamalar belirli bir oranda olmaktadır. Birden fazla çim türünün karıştırılarak yeni bir ürün elde etme çabası doğal olarak fiyatlarda da dalgalanmalara yol açar. Bizle müşterilerimiz ile kurduğumuz diyaloglar neticesinde tüm masrafları tamamen şeffaf bir şekilde müşterilerimize anlatıyoruz. Hangi tür çim tohumunun ne kadar ettiğini, karışımların ne kadara mal olacağını, hizmet bedelini ve diğer masrafları tek tek not ederek açıklıyoruz.

Tüm müşterilerimiz bize gelmeden önce piyasadaki araştırmalarını tamamlamış oluyorlar. Son durakları olmanın verdiği bilinçle, bugüne kadar hiçbir müşterimizde memnuniyetsizlik oluşturmadık. Teslim ettiğimiz tüm işler aradan geçen zamana rağmen doğallığını ve estetikliğini korumaktadır.

Rulo çim fiyatlarını belirlerken belirli dönemlerde uyguladığımız kampanyalarımız da olmaktadır. Firmanızın veya kuruluşunuzun ödeme seçenekleriyle kendi şartlarımızı bir araya getiriyor ve en ideal olan sonuca ulaşmaya çalışıyoruz. Cazip ödeme seçenekleri, dönemsel kampanyalar ve karşılıklı güven ilkelerini baz alarak ticari faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bizlere Marmara hazır çim firmaları veya İstanbul hazır rulo çim firmaları arayışlarında kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Web sitemizden iletişim adreslerimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilir, araştırmalarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın kaliteli hazır rulo çim için, bölgenize en uygun tohum türlerini bilimsel olarak tespit edip, profesyonel karışımlarla ürününüz oluşturuyoruz.

Adres Bilgileri

  • Adres: Mahmutbey cad.no 78/B Bahcelievler İstanbul
  • Tel: 0 212 656 32 31
  • Mobil: 0533 400 0115
  • E-posta: info@asyacim.com